Nábor na sezónu 2020/2021

Milí tanečníci a Vaši rodičia,

naša tanečná škola víta od septembra nové detičky, ktoré majú chuť tancovať, a tešia sa z hudby tak ako my 🙂

PRIHLASOVANIE JE SPUSTENÉ TU: Prihlasovanie

od septembra 2021 sa rozrastajú naše výberové  súťažné kategórie o nových tanečníkov 🙂
Pridajte sa k nám, ak máte tanec v sebe, ak Vám hudba a tancovanie robí radosť, ak máte chuť tvoriť choreografie spoločne s kvalitnými tanečníkmi. Budeme na sebe pracovať pilne, ale stále s úsmevom na tvári.

Pridať sa k nám môžu tanečníci s rokom narodenia 2008 až 2015

Tanečníci, nábor budete mať u Vás v pohodlí domova 🙂

Pozrite si prosím priložené video s našou tanečníčkou, naučte sa túto variačku a poproste Vašeho rodiča, aby Vás natočil na video s touto variačkou už vo Vašom podaní.
Toto video bude slúžiť na Váš vstupný nábor, kde sa naši kvalifikovaný tréneri rozhodnú, o Vašom ďalšom možnom postupe k nám a zúčastnení sa potrebného letného sústredenia. (informácie nižšie)

Zostava pre 5 až 6 ročných

Zostava pre 7 až 9 ročných

Zostava pre 10 až 12 ročných

Naše tréningy pre výberové kategórie sú dvakrát týždenne po 90 minút v Dúbravke a technika 60 minút jedenkrát do týždňa v Ružinove. Tréningy budete mať rôznorodé, podľa potreby celej skupinky a aktuálnych možnostiach aj v súťažiach.

Členské príspevky pre výberové kategórie na rok 2020/2021 sú v troch platobným obdobiach a to 240 € príspevok na jedno platobné obdobie.
Zápisný, manipulačný príspevok na začiatku pre každého tanečníka je 20 € príspevok na celý tanečný rok 2020/2021.

___________________________________________________________

ŠPORTOVÝ POUKAZ : Novela Zákonníka práce platná od januára 2020 zavádza úríspevok na športovú činnosť dieťaťa zamestnanca. Uplatniť si ho môžu aj podnikatelia (SZČO).

Výška príspevku je limitovaná na sumu 55% oprávnených výdavkov zamestnanca a s maximálnou výškou sumy príspevku 275€ za kalendárny rok.

Naša organizácia patrí pod právnické osoby v športe, na ktoré si viete uplatniť tento športový poukaz. Viac sa dočítate TU

___________________________________________________________

Aktívne začíname trénovať už v posledný augustový týždeň na tanečnom sústredení v dvoch lokalitách. Na letnom sústredení (prihlášky nižšie) sa spoločne dostaneme na rovnakú úroveň, začneme trénovať nové choreografie, zdokonalíme si tie staršie a upevníme si kamarátske vzťahy navzájom 🙂

Tieto sústredenia sú veľmi podstatnou súčasťou ďalšieho pokračovania vo výberových kategóriách v roku 2020/2021.

Veľmi sa tešíme na nové talenty, na nové objavy a na naše spoločné nové skúsenosti a zážitky či ocenenia na súťažiach 🙂

Ďakujeme Vám
tím trénerov z La Portella.