Letný tábor Tani Tani s NELY

LETNÁ ŠKÔLOČKA S NELY

Aj Vaše dieťa trávi hodiny pri našej tanečnej relácii a robí mu to radosť? Doprajte mu zážitok, na ktorý nezabudne. Môže prežiť päť plnohodnotných, zábavných, náučných dní  s Nely z relácie na Ťuki TV: "TANI TANI S NELY".

Tento obľúbený tanečný a náučný seriál budeme mať s Vašimi detičkami priamo v priestoroch, kde sa seriál natáčal. Zároveň, budú súčasťou krátkeho videoklipu a teda vyskúšajú si byť aj pred kamerou na zelenom / natáčacom plátne či v celých priestoroch tanečnej školy La Portella. A to je zážitok, ktorý inde nezažijú.

Každý deň nás čaká nová náučná téma, ktorú si spolu preberieme. Deň začneme s čarovnými skrinkami, ktoré deti dobre poznajú priamo zo seriálu. Vieme už, že nás vždy prekvapia s novou témou, či s hádankou alebo v nej nájdeme nápovedy či prekvapenia.

Naučíme sa choreografie z videoklipov zo seriálu, nájdeme si čas aj na tvorivé dieľne na  zaujímavé témy, naučíme sa pripraviť si našu obľúbenú limonádu či spoznáme kultúry sveta alebo sa zahráme na školu.

V našom ružovom bare budeme riešiť dôležité úlohy a záhady, budeme sa starať aj o našu zlatú rybku 🙂

  • dátum: 17.8. - 21.8.2020
  • čas: od 9:00 - 16:30
  • cena: 209€
  • veková kategória: ročník 2016, 2015, 2014
  • kapacita: 25 detí
  • lokalita: Dúbravka, Koprivnická 9/E

Prihláška

presný harmonogram dňa zverejníme čoskoro 🙂

Detičkám bude zabezpečený aj poobedný spánok, celodenná zdravá strava, pitný režim, odborný dozor  a samozrejme veľa veľa zábavy.