Do súboru La Portella

Prihlášky

Mini 1 (3 - 4 roky)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Mini 1. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.

Mini 2 (5 - 6 rokov)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Mini 2. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.

Tani Tani (Tani Tani 3 - 4 roky)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Tani Tani. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.

Girl 1 (7 - 8 rokov)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Girl 1. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.

Girl 2 (9 - 10 rokov)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Girl 2. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.

Teens (11 - 12 rokov)

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na krúžok Teens. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.