Workshopy

Workshop s Idairou - HVK, Apollo klub - La Portella sála, Bratislava

Tréningy budú prebiehať v časoch a lokalitách podľa harmonogramu zdieľaného emailom.

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - HVK. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


139,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - DVK + MINI A, Vzdušná akrobacia, Bratislava

Časy tréningov a lokality podľa harmonogramu zaslaného emailom.

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - DVK + MINI A. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


40,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - Solo, Apollo klub - La Portella sála, Bratislava

Tréning bude prebiehať v čase a lokalite podľa harmonogramu zdieľaného emailom.

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - Solo. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


80,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - Lektorky La Portella, Apollo klub - La Portella sála, Bratislava

Tréning bude prebiehať v čase 17:00 - 19:00.

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - Lektorky La Portella. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


30,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - Lektorky externé, Apollo klub - La Portella sála, Bratislava

Tréning bude prebiehať v čase 17:00 - 19:00.

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - Lektorky externé. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


48,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - sobota doobedie, Vzdušná akrobacia, Bratislava

Tréning v sobotu o 10:30 - 12:00

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - sobota doobedie. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


10,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - sobota poobedie, Apollo klub - La Portella sála, Bratislava

Tréning v sobotu o 17:00 - 18:30

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - sobota poobedie. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


10,00 € / dieťa


Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - nedeľa doobedie, Vzdušná akrobacia, Bratislava

Tréning v nedeľu v čase 10:00 - 12:00

Prihlásiť sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie prihlásite svoje dieťa na akcia Workshop s Idairou - DVK na tréningu HVK - nedeľa doobedie. Na zadanú emailovú adresu vám bude doručená informácia o úspešnom prihlásení a platobné údaje pre úhradu. Nárok na účasť vzniká až po pripísaní financií na účet organizátora kurzu/tábora.


15,00 € / dieťa