Čo si priniesť na prvú tanečnú hodinu

Dobrý deň, VITAJTE v TŠ La Portella. Tu nájdete všetky potrebné informácie ako postupovať, keď ste sa už prihlásili 🙂

aaaa

! Po prihlásení prosíme o úhradu členského príspevku, ktorého výšku nájdete vo svojom profile. Platí sa kontinuálne počas celého roka. V prípade, že si želáte odhlásiť, treba tak urobiť písomne na náš email. Po úhrade Vám začínajú plynúť predplatené hodiny, preto príďte na tú najbližšiu podľa platného rozvrhu. Rozvrh nájdete na našej webovej stránke v sekcií „rozvrh“ !

Radi by sme Vám priblížili, čo deťom na tanečné hodiny pripraviť:

 • tanečný dres (prípadne obtiahnuté tričko alebo tielko z elastického materiálu);
 • sukňa, legíny alebo kraťasy;
 • baletné cvičky – piškóty (s mäkkou podrážkou z kože – napríklad: cvičky )
 • vlasy upravené – zopnuté v cope alebo drdole;
 • fľaška s vodou.

Ak by ste na prvej hodine nemali baletné piškóty, nič sa nedeje, len prosíme aby deti mali ľahkú obuv, prípadne hrubé ponožky s protišmykovým povrchom.

aaa

Niekoľko pravidiel, ktoré v La Portelle dodržiavame na zaručenie príjemnej atmosféry a bezproblémového chodu tanečných hodín:

Skúšobná hodina
Skúšobnú hodinu u nás neponúkame. Deti niekedy potrebujú čas, aby si zvykli na nové prostredie, lektorku a nových kamarátov. Odporúčame preto, aby ste to s nami vyskúšali aspoň na 8 tanečných hodín. V prípade, že sa už po prvej tanečnej hodine rozhodnete ďalej nepokračovať, treba nám napísať e-mail a členský príspevok Vám bude v plnej sume vrátený.

 

 1. Neprítomnosť na hodine/náhradné hodiny (či už zo zdravotných súkromných, alebo iných dôvodov) nie je potrebné nahlasovať. Každé dieťa má nárok na náhradu vymeškaných hodín podľa stanovených podmienok uvedených na našej stránke. Postup pre prihlásenie na náhradnú hodinu:
  – otvorte si svoj profil (vpravo hore)
  – odhláste sa z hodiny, na ktorú viete, že neprídete
  – následne Vám systém vyhodí možnosti náhradných hodín
  – prihláste sa na vyhovujúci termín
  Pre prihlásenie na náhradnú hodinu je potrebné sa dopredu odhlásiť z hodiny, ktorú neabsolvujete. Náhradné hodiny sa konajú každý piatok iba na lokalite Bratislava – Ružinov, a to z kapacitných dôvodov. Na nových lokalitách, kde sa ešte iba rozbiehame, alebo je na ne nízky počet detí preto náhradné hodiny zatiaľ neorganizujeme. Vymeškané hodiny sa finančne nekompenzujú a nedá sa nimi predĺžiť dátum splatnosti členského príspevku.
 2. Tanečné oblečenie je striedme a neodpútava zbytočne pozornosť. Vyhnite sa prosím aj akýmkoľvek zbytočným doplnkom, ako náhrdelníky, náramky, korunky atď 🙂 Je dôležité, aby oblečenie, ktoré deťom pripravíte bolo obopínajúce, nakoľko vo voľnom oblečení nemá tréner možnosť vidieť, ako dieťa pracuje s hrudníkom, či prepína kolená a podobne. Ak by ste si nevedeli poradiť, môžete si pozrieť na našom e-shope tanečný dres, ktorý ponúkame – tanečný dres La Portella. Nakoľko je to zákazková výroba, treba počítať s dobou dodania približne 2 týždne.
 3. Svoje dieťatko dávame pravidelne na toaletu pred tréningom. V prípade, že Vaše dieťa nevie chodiť samo na toaletu, rodič ostáva v blízkosti sály, aby mohol v prípade potreby svoje dieťa na toaletu odprevadiť. Zo skúsenosti vieme, že sa môže stať, že hlavne malé deti sa postupne začnú jedno po druhom počas tréningu pýtať na toaletu a veľmi to narúša priebeh tréningu, preto by sme boli radi, ak by ste nám v tomto smere takto pomohli 🙂 Lektorka nemôže nechať deti samé na sále a ísť s dieťaťom na WC individuálne.
 4. Na tanečnú hodinu prichádzate najviac 15 minút pred jeho začiatkom, deti nevstupujú do tanečnej sály samé, ale až po výzve ich lektorky.

Prítomnosť rodičov:

 • Rodičia sa tanečnej hodiny nezúčastňujú, narúša to priebeh tréningu – deti by k Vám odbiehali, mávali by, nadväzovali častý očný kontakt a my potrebujeme aby sa sústredili na priebeh tanečnej hodiny 🙂 Prosíme Vás teda, aby ste to rešpektovali. Z kapacitných dôvodov odporúčame, aby dieťa na tréning privádzal jeden zákonný zástupca.
 • Rodič môže byť prítomný na hodine len v prípade skupinky TANI TANI ( na 1.,2. lekcii, potom už neodporúčame)

aaaa

Odhlásenie

Pre odhlásenie z TŠ La Portella je potrebné ohlásiť písomnou formou prostredníctvom e-mailovej adresy.  Účastník má právo dochodiť svoje predplatené hodiny podľa riadneho rozvrhu. V prípade, že hodiny dochodiť nechce, budú účastníkovi alikvotne vyplatené hodiny, ktoré ostávajú do konca predplateného obdobia, od ktorých bude odrátaný administratívny poplatok za predčasné ukončenie členstva vo výške 25 eur.

———————————————————–

Všetky ďalšie potrebné informácie, dotazy, či postrehy prioritne adresujte prosím na náš mail laportellask@gmail.com nakoľko tréner je pred, počas a bezprostredne po tréningu vyťažený  inými aktivitami.

Niektoré tanečné sály majú k dispozícii tanečný bar, kde sa môžete sami obslúžiť, je tam pre Vás pripravená kávička či voda.

V priebehu kurzov budeme príležitostne zverejňovať na našom Facebooku a Instagrame zábery z tréningov, aby si rodičia mohli svoje deti pozrieť „v akcii“ 🙂 Prosíme o trpezlivosť nakoľko vytváranie audiovizuálnych záznamov na tanečných hodinách nie je naša priorita.

Ďakujeme veľmi pekne a teší sa na Vás tím TŠ La Portella.

Veríme, že ste dostali odpovede na všetky otázky, ak by sa však nejaké vyskytli, napíšte nám.

Budeme sa na všetkých veľmi tešiť!

S láskou,

Nely / La Portella