Naše spolupráce

Upratovanie firiem a kancelárií, tepovanie domácností a firiem, čistenie a impregnácia koženého nábytku, tepovanie a čistenie interiérov áut, ozónová dezinfekcia. Viac informácií nájdete na www.vogo.sk.


„Deti sú naša budúcnosť“. Napĺňajú naše dni radosťami ako aj starosťami, no ruku na srdce. Vieme si predstaviť naše životy bez nich?
Sú tu, aby nás vytrhli z dnešného uponáhľaného sveta a pripomenuli nám, čo sú skutočné hodnoty a dôvody na úsmev. My sme tu, aby sme im dali to najlepšie z nás, to najdôležitejšie, čo potrebujú a čo im zabezpečí ich zdravý rozvoj.
Práve preto sme pripravili nový projekt v spolupráci s naším partnerom – OZONIC. Postarali sa nám o zdravé a nezávadné prostredie v tanečnej škole v Dúbravke, aby sa detičkám tancovalo lepšie a aby svoj talent rozvíjali s ešte väčšou radosťou. Navyše ako bonus, všetky domácnosti, ktorých deti sú členmi tanečnej školy La Portella, majú permanentnú zľavu 10% na všetky naše služby a program Zmyselná domácnosť v hodnote 60€ bezplatne.
Všetky potrebné informácie Vám radi poskytnú priamo v tanečnej škole.

Prikladáme zopár podstatných faktov o Ozonicu

Ozón je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Ozón je plyn, ktorého molekuly sú niekoľkokrát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení. Jeho účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane.

Dezinfekcia ovzdušia, povrchov a interiérov ozónom sa vykonáva v uzavretých priestoroch (zatvorené okná, dvere). Počas ozónovania sa v miestnosti nezdržujú osoby ani domáce zvieratá. Po ozónovaní sa odporúča nevstupovať do miestnosti približne 30 minút, pokiaľ sa ozón nerozloží na dvojatomárny kyslík. Následne sa miestnosť vyvetrá.

Doprajte sebe a svojej rodine nadštandard, ktorý si môžete dovoliť.

Obytné priestory – kuchyne, spálne, obývačky, detské izby, jedálne, šatníky, komory,…
Úžitkové priestory – pivnice, spoločenské miestnosti, garáže, odkladacie priestory, podkrovia,…

Čistenie a dezinfekciu ozónom nevykonávame v priestore so zvýšenou vlhkosťou. V nehnuteľnosti je potrebné zabezpečiť pripojenie k elektrickej sieti. Pred naším príchodom je nutné odstrániť z priestoru všetky rastliny a domáce zvieratá.

Čo ozón likviduje?

Huby a plesne

Huby sú príčinou znečistenia stien a zatuchnutého pachu. Spôsobujú rad chorôb ľudí, zvierat a rastlín. Huba je najčastejšou príčinou nepríjemných pachov v klimatizačných systémov. Ozón ničí nielen plesne, ale aj spóry a účinne neutralizuje pachy.

Pachy prostredia

Ozonizácia odstraňuje pachy organického a anorganického (vrátane pachu cigaretového dymu) prostredia, ničí častice, ktoré nesú pachy. Ozón nepríjemné pachy neskrýva, ale odstraňuje. Cigaretový zápach má niekoľko tisíc chemických zlúčenín – ozón rozbíja tieto zlúčeniny na jednoduchšie, menej škodlivé, a odstraňuje ich pach.

Naša služba pri pravidelnom používaní trvalo ničí zdroj zápachu, takže zápach zmizne. Avšak, ak neboli odstránené zdroje vzniku pachov, môžu sa po určitej dobe vrátiť. Napríklad, ak sa vlhkosť neustále hromadí v miestnosti, po nejakej dobe sa budú opäť tvoriť huby a plesne, ktoré spôsobujú zatuchnutie (pretože majú ideálne prostredie pre rast).

Mikróby

Baktérie a vírusy sú príčinou mnohých chorôb a infekcií. Baktérie sú príčinou nepríjemných zápachov v priestore. Pri kontakte s ozónom sú baktérie, vírusy a spóry zničené bez nebezpečenstva.

Roztoče

Roztoče sú saprofyty alebo organizmy, ktoré sa živia odumretou kožou organizmov. Môžu spôsobiť astmatické záchvaty alebo alergie. Aj nízka koncentrácia ozónu spôsobí smrť roztočov a zabraňuje ich množeniu.

Peľ kvetov

Peľ môže spôsobiť alergie, podráždenie očí, krku a nosa. Ozón zbaví kvety nežiaducich vlastností.

Toxické látky obsiahnuté v stavebných materiáloch

Tieto zlúčeniny sú obzvlášť nebezpečné pre dlhodobé vdychovanie pár, niektoré z nich sú karcinogénne. Ozón odbúrava látky uhlíka v rozpúšťadlách, laky organických lepidiel, atď – eliminuje zápach a škodlivé účinky na ľudské a zvieracie organizmy.

Hmyz a hlodavce

Pravidelné ozónovanie zbaví priestory všetkých typov hmyzu – šváby, pavúky a hlodavce (myši, potkany, a iné).

Oxidy uhlíka

Oxid uhoľnatý je tvorený nedokonalým spaľovaním (napr. zemný plyn). Je veľmi nebezpečný, vysoko toxický, bez zápachu. Pri kontakte s ozónom oxiduje na menej nebezpečný.